ZMIANY W KURSOWANIU AUTOBUSÓW NA ŁANACH

ZMIANY W KURSOWANIU AUTOBUSÓW NA ŁANACH

Zakład MKS uprzejmie informuje P.T. Podróżnych, że na wniosek mieszkańców od dnia 2.01.2024 następują zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej na ulicy Łany do przystanku Łany Pętla. Zmiany dotyczą dnia powszedniego i polegają na:

  1. Kurs linii 8 dojeżdżający do przystanku Łany Pętla o godz. 7:54 będzie skrócony do przystanku Autosan.
  2. Kurs linii 6 odjeżdżający z przystanku Łany Pętla o godz. 8:01 będzie rozpoczynał się na przystanku Autosan o godz. 8:08.
  3. Kurs linii 6 rozpoczynający się na przystanku Wójtostwo o godz. 9:26 (przystanek Kościuszki o godz. 9:35) jadący do Zasławia Ujęcie wykonywany będzie przez ulicę Łany – przystanek Łany Pętla o godz. 9:46. Kursem tym będzie można kontynuować podróż do Zagórza i Zasławia.