NOWY ROZKŁAD JAZDY OD 01.01.2023 R.

NOWY ROZKŁAD JAZDY OD 01.01.2023 R.

Informujemy, że od 01.01.2023 r. (niedziela) obowiązywać będzie nowy układ linii i rozkładów jazdy MKS Sanok. Zmianie ulegają trasy linii i wszystkie godziny odjazdów, dlatego uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nowymi rozkładami jazdy.
NAJWAŻNIEJSZE ZMIANY:
1. NOWA LINIA 22 W SOBOTY I NIEDZIELE Os. Posada – Cmentarz Południowy przez obwodnicę,
2. LINIA 1 kursować będzie na trasie Wójtostwo Zajezdnia – Gorazdowskiego – Sadowa – Jana Pawła II – Langiewicza – Traugutta – Dmowskiego – Sienkiewicza – Kochanowskiego – Robotnicza – Wilcza – Robotnicza – Kochanowskiego – Piłsudskiego – Kościuszki – Dmowskiego – Traugutta – Sadowa – Gorazdowskiego – Wójtostwo Zajezdnia,
3. NOWA LINIA 1A kursować będzie po południu i wieczorem w zamian za linię 1, obsługując Arenę i Podgórze,
4. LINIA 2 zostanie skierowana w obie strony przez ul. Kochanowskiego i Prugara-Ketlinga,
5. LINIA 3 w stronę Wójtostwa i Białej Góry od Jagiellońskiej pojedzie przez Piłsudskiego i dalej krótszą trasą przez Mickiewicza, Staszica i Traugutta, a w kierunku Olchowiec i Wujskiego bez zmian przez Dmowskiego i Kościuszki,
6. LINIA 3A zostanie wydłużona do Dąbrówki od Mickiewicza przez Białogórską, Traugutta, Sadową, Kiczury, Dmowskiego, Rymanowską, Iwaszkiewicza, Struga, Rataja, Prusa i Krakowską (powrót analogicznie),
7. LINIA 6 między zajezdnią na Wójtostwie i Śródmieściem będzie kursowała jak linia 1 przez Gorazdowskiego, Sadową, Jana Pawła II, Langiewicza (z powrotem Sadową), Traugutta, Dmowskiego,
8. LINIA 8 zostanie wydłużona do końca ulicy Łany na osiedlu Łany – Porcelana,
9. LINIA 9 w stronę Wójtostwa ominie Podgórze i przejedzie przez Kochanowskiego,
10. LINIA 50 będzie kursowała jako LINIA 23 ,
11. NIE ZMIENIAJĄ SIĘ TRASY LINII 4, 4A, 5, 7, 18, 19.
12. PRZESTAJĄ FUNKCJONOWAĆ LINIE 10 i 50A.
Prosimy o zapoznanie się z nowymi rozkładami jazdy dostępnymi na przystankach oraz w Internecie (mks.spgk.com.pl).